Váš košík
0ks za0

Ochodní a reklamační podmínky
 

Objednávky
Zákazník musí během objednání uvést úplnou platnou adresu, další kontaktní údaje (email, telefon) a zvolit způsob platby. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. Zákazník má právo stornovat nevyřízenou objednávku do 2 hodin od objednání zboží pomocí mailu obchudek.indigenous@gmail.com.

Platba
Nakupující má možnost využít platbu bankovním převodem na účet 208887405/0600, platby dobírkou či platbou v hotovosti při osobním odběru. Při volbě platby převodem je zboží expedováno až po připsání požadované částky na náš účet. V případě platby předem převodem musí být platba uhrazena do 14 dnů od vzniku objednávky, v opačném případě bude objednávka stornována.

Vyřízení objednávky
Při standardním průběhu vyřízení objednávky probíhá komunikace mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím emailů. Kupujícímu je po objednávce zaslán shrnující e-mail se seznamem zboží a informacemi potřebnými pro provedení platby. Dále je zasílán e-mail informující o odeslaní zboží nebo možnosti vyzvednutí zboží osobně v místě odběru.

Expediční lhůta
Zboží na skladě je odesláno během 2-3 pracovních dnů (při platbě převodem začíná běžet expediční lhůta v okamžiku připsání částky na náš účet). V případě objednání zboží, které je u dodavatele, může dojít k prodloužení lhůty.
V případě, že zjistíme, že některý z objednaných titulů je náhle rozebrán v době internetové objednávky, bude zákazník kontaktován a budou mu nabídnuty další možnosti postupu (storno a vrácení peněz, změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Prodejce se zavazuje expedovat zboží v nejkratší možné době.

Forma zásilky
Zboží je odesláno zákazníkovi v neporušeném obalu, který je uzpůsoben charakteru zboží a zabraňuje jeho poškození. V zásilce je přiložena faktura plnící funkci reklamačního a daňového dokladu.

Převzetí zboží
Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.

Vrácení zboží
Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s výjimkou zboží, u kterého byl porušen obal. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno včetně všech dokumentů. Zboží lze vrátit osobně nebo poslat řádně zabaleno doporučenou zásilkou (ne dobírkou). Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka (kupní cena) na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem v reklamační zásilce.

Záruka a reklamace
Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě obchudek.indigenous.cz se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 24 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ale nevztahuje na opotřebování běžným užíváním. Reklamace se oznamuje některým z následujících způsobů:

a) e-mailem na adresu obchudek.indigenous@gmail.com
b) telefonicky na číslo +420 724 710 336
c) osobně dle domluvy
 

Doprava a platba

Dopravce dodá zásilku adresátovi ve lhůtě určené jeho obchodními podmínkami. V současnosti využíváme služeb České pošty (www.cpost.cz).


Možnosti dodání

Osobní odběr
Po domluvě můžete využít osobního odběru. Jakmile bude Vaše objednávka nachystaná, kontaktujeme Vás a můžete si zboží vyzvednout na našem odběrním místě:

Obchůdek Kateřinka:
Bezručova 21, Tišnov, 66601

Otevírací doba:
Pondělí- čtvrtek 9:00 - 11:30, 12:30 - 17:00
Pátek 9:00 - 11:30, 12:30 - 15:00, Sobota 9:00 - 11:00Česká pošta
Balíky zasíláme Českou poštou doporučeně.
PŘEVZETÍ ZÁSILKY - Reklamace mechanického poškození - Podepsáním přepravního listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci nejpozději do 24 h na příslušné poště dle dodací adresy nebo popřípadě kontaktujte centrum České pošty na telefonu 800 104 410.
 

Ceník poštovného a balného u obrázků.

Česká pošta při platbě na dobírku

140,-

Česká pošta při platbě předem na účet

120,-

   

Při nákupu nad 3000,-

zdarma


Ceník pro ostatní zboží. 

Česká pošta při platbě na dobírku

120,-

Česká pošta při platbě předem na účet

100,-

   

Při nákupu nad 2000,-

zdarma

 

Způsob platby

Dobírkou

  • Platba probíhá při předání zboží.


Bankovním převodem

  • Výzva k platbě vám bude zaslána emailem ihned po dokončení objednávky

  • Objednávka se začíná vyřizovat až po připsání částky na náš účet

 

Ochrana osobních dat

Prohlašujeme a zavazujeme se, že svěřená osobní data nebudeme bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě a nepoužijeme svěřená osobní data ke komerční nabídce nesouvisející s propagací Centra Indigenous www.indigenous.cz a jeho obchůdku www.obchudek.indigenous.cz. Současně se zavazujeme k tomu, že na přání zákazníka i bez udání důvodu kdykoliv jeho osobní data vymažeme ze své databáze.